Bio Peat - Lennox -

Пошук
Перейти до змісту

Головне меню

Bio Peat

Продукти

Bio Peat


Леннокс Ентерпрайс є дилером виробників торфу та пропонує на продаж Bio Peat - суміш низинного торфу і біогумусу, отриманого шляхом ферментації курячого посліду. Такий біогумусу збагачені торфу поживні речовини (азот, фосфор і калій), а також корисні мікроелементи, біологічно активні добавки, гумінових і фульвокислот, азотфіксуючі, фосфорно-фіксуючих та інших корисних бактерій.
Bio Peat є собою родючий шар грунту, який може бути використаний як в теплицях і у відкритому грунті. Bio Peat забезпечує поживні речовини, рослини, вирощені на ньому протягом декількох сезонів.

 

Вологість

%

70-80

Зольність

% на суху речовину

15-25

Загальний азот

% на суху речовину

3,5-8,0

Фосфор

% на суху речовину

4,0-6,0

Калій

% на суху речовину

3,0-6,0

Гумінові кислоти

% на суху речовину

7-15

pH

7,5-8,5

Bio Peat також забезпечує краще утримання води, навіть більш нейтрального або злегка лужного рН. В майбутньому, рекомендується заповнити поживні властивості грунту, що робить органічне добриво в ньому.
Bio Peat незамінним в управлінні органічного землеробства. Використання Bio Peat в управлінні органічного землеробства є особливо вигідним для бідних, піщаних, кам'янистих грунтах. Це дуже важливо в Південній Європі, Африці, на Близькому Сході, в країнах Аравійського півострова.
Bio Peat упаковані в мішки по 50-100 літрів, а також у великих мішках по 1000 літрів.
Ціна, обсяг і доставка умови, зазначені в кожному конкретному випадку.

Назад до змісту | Назад до головного меню