Мікро-ГЕС - Lennox -

Пошук
Перейти до змісту

Головне меню

Мікро-ГЕС

Продукти

Мікро-ГЕС


Потужність від природного перебігу струмків і малих річок можуть бути використані, щоб принести чисту, надійну електроенергію для віддалених населених пунктів, забезпечуючи світло
, для допомаги малому бізнесу рости, вчитися і працювати.

Потужність, доступна в річці або потоці, залежить від швидкості, з якою вода тече. Гідросхеми іноді поділяються на чотири групи, але основні принципи роботи однакові для всіх.

Міні: від 5 кВт до 100 кВт

Невелике ядро  гідросхеми є турбіна, яка обертається за допомогою рухомої води. Різні типи використовуються, в залежності від  потоку на ділянці. Турбіна обертає вал, який часто використовується для приводу електричного генератора.


Ковшова турбіна (струменево-ковшовая турбіна) (турбіна Пелтона)- активна гідравлічна турбіна, яка використовується при дуже великих напору.

Радіально-осьова турбіна (турбіна Френсіса) - реактивна турбіна. У робочому колесі турбін даного типу потік спочатку рухається радіально (від периферії до центру), а потім в осьовому напрямку (на вихід).


Турбіна поперечного потоку, турбіна Банки-Мітчелла або турбіна Оссбергера. На відміну від більшості гідротурбін, в яких потік води має осьовий або радіальний напрямок, в турбіні поперечного потоку вода проходить через лопатки турбіни в поперечному напрямку два рази, спочатку в напрямку осі, а потім від неї. Тому даний тип турбіни іноді називають двократної турбіною.

Поворотно-лопатева турбіна, турбіна Каплана
- реактивна турбіна, лопаті якої можуть повертатися навколо своєї осі одночасно, за рахунок чого регулюється її потужність. Також потужність може регулюватися за допомогою лопаток направляючого апарату.

Водяне колесо - механічний пристрій для перетворення енергії падаючої води (гідроенергії) в енергію обертального руху з тим, щоб на осі колеса можна було здійснювати роботу.


Невелика гребля в русло річки направляє воду в відстійник. Це дозволяє мулові залишитися в відстійнику, і чиста вода буде текти в канал або трубу до другого відстійника під назвою 'передня бухта', який розміщується над живленням будинку. Канал або труба може бути досить довгою, 1 км або більше, якщо відповідний потік далекий від того, де потрібна сила. Вихід з 'передньої бухту' має екран для залишку мулу і плаваючого сміття. Вода витікає в трубу, називається "напірний ', який виконаний таким чином, щоб  перенести воду в турбіну. Вода на виході з турбіни направляється назад до потоку через випускну трубу або «край шляху».

 
Назад до змісту | Назад до головного меню