Переробка ТПВ в електрику - Lennox -

Пошук
Перейти до змісту

Головне меню

Переробка ТПВ в електрику

Продукти

Проблема утилізації твердих побутових відходів є реальною проблемою в даний час в усьому світі, так як міста стають все більше і населення зростає, а це означає, що кількість відходів, ростуть кожень день також. Ця пропозиція присвячений вирішити цю проблему надаючи можливість не будувати поля відходів навколо міст, але підтримати розвиток і зростання міст, міст і регіонів.
Пропонований спосіб утилізації може дозволити досягти широкого спектра цілей, пов'язаних з використанням і переробки ТПВ, як:

- газифікація є перевіреним часом технологія, яка є надійною і гнучкою, перетворення вуглець матеріалів, в тому числі відходи і біомаса, в електрику і інші цінності, такі як хімікати, паливо, замінник природного газу і добрив.
- газифікація не включає спалювання. Замість цього, він використовує невелику кількість або відсутність кисню взагалі в закритому реакторі, перетворення вуглець матеріалів в синтетичний газ (синтез-газу).
- Вуглецеві матеріали, що містять обробляються на молекулярному рівні.
- Немає необхідності, щоб спалити або використовувати поховання.
- Газифікація успішно використовуються вже понад 75 років в нафтопереробці, виробництві добрив, хімічної промисловості, а також більш ніж 35 років у виробленні електроенергії.
- газифікація рослина є хорошим джерелом нових робочих місць, нових підприємств, розвитку регіону.

Основні параметри заводу з переробки відходів: споживання ТПВ - до 440
000 кг в день, Вироблення енергії - до 20 мВт. Основний об'єкт заводу є газогенератор, перетворення ТПВ в синтез-газ. Газогенератор нашої власної конструкції дає ефективне рішення для поводження з відходами.
Схема утилізації ТПВ та вироблення електроенергії.

Схема не включає в себе вироблений CO2 і залишається придатними для вторинної сировини і продуктів, який є значною частиною проекту, дозволяючи розвивати завод і використовувати його в найбільш ефективний спосіб.
Сьогодні ми розробили повну лінійку
заводів , споживаючи 250 тонн ТПВ на добу, 440 тонн на добу і 750 тонн на добу. Такий дифференцирующим дозволяє будувати завод з «блоків» від потужності, необхідної для досягнення поставлених цілей. Всі приклади технології/відео/діаграми пов'язані з заводом потужносттю 440 тонн/день.

Схема газогенератора


Отриманий синтез-газ характеризується теплотворною здатністю 2000-3200 ккал /
метрів куб.
Газогенератор може використовуватися з існуючими електростанціями знизити собівартість виробництва електроенергії, для переробки
ТПВ без будь-якого спеціального сортування, як правило, не потрібно.
Результат роботи такого газогенератора є
електрика, тепло і залики, які можуть бути ефективно використані для виробництва вторинних продуктів.

Порівняння рівнів забруднення відповідно до норм і вимог, які застосовуються до таких об'єктів в США.

Параметри базової станції:
Необхідна земля для будівництва та експлуатації - 4-6 га.
ТПО обсяг споживання - до 440,000.00 кг/день
Обсяг виробництва електроенергії - до 20
мВт
Обсяг Тепловиділення - до 20
мВт
Необхідний персонал (приблизно) - ~ 50 фахівців
Грунтуючись на досвіді в США і розрахункових даних для заводів в Туреччині, Камеруні і Україні, за оцінками, термін окупності заводу становить 3-4 років після введення в експлуатації.
Точна вартість буде визначена після необхідних досліджень, оцінка вторинних виробничих потужностей, які будуть встановлені.


Схема повного циклу переробки.

Назад до змісту | Назад до головного меню