Про Компанію - Lennox -

Пошук
Перейти до змісту

Головне меню

Про Компанію

Ласкаво просимо

Компанія Леннокс Ентерпрайс є офіційним дістрібютовор міжнародної компанії Бекар Europe GmbH і постачальника технологій використання поновлюваних джерел енергії виробляє нове покоління сонячних фотоелектричних модулів, компонентів, обладнання та пропонує можливий повний спектр послуг, пов'язаних з розробкою, впровадженням, виробництвом і обслуговуванням фотоелектричних модулів, монтаж системи і сонячні ферми.


Наша місія полягає в тому, щоб створити ідеї, які поглиблюють і просувати наше розуміння поновлюваних джерел енергії, а також з тими ідеями, щоб забезпечити кожному інноваційні продукти енергії та екологічні безпечні рішення через недорогих і ефективних енергетичних систем, відомих як нових енергетичних технологій.

Разом з нашими виробниками, ми пропонуємо нашим клієнтам весь спектр високоякісних фотоелектричних модулів, сонячних обладнання, монтаж систем і інтелектуальних рішень під ключ. Співпрацюючи з провідними виробниками обладнання і сонячних фотоелектричних компонентів, ми можемо швидко і гнучко реагувати на технологічні розробки і вимог ринку.

Завдяки постійним зусиллям в процесі вдосконалення, тим часом збільшуючи продуктивність сонячних модулів, а також розробка нових продуктів, Бекар постійно знижуючи енергоспоживання і спеціальності споживання газу. З постійними інноваціями, ми очікуємо, щоб розділити зеленої енергії з усіма людьми і створити чистий світ.

Так само Леннокс Ентерпрайс розробила технологію, виготовляє обладнання і виконує роботи "під ключ" підприємств по КОМПЛЕКСНОЇ переробці твердих побутових відходів (ТПВ). Підприємство виводиться на проектну потужність і надалі обслуговується фірмою за окремим договором (при необхідності).
З ТПВ проводиться ТОВАР (тепло і електрика). Викидів більше немає. Звалище не потрібно. Слово "спалювання" - відсутня. Практично - це постійно діюча тепло-електро станція свердловина. Потік щоденних твердих побутових відходів зупиняється.
Підприємства Автономної і не вимагає зовнішніх джерел енергії, екологічно чисте. Можливі гібридні рішення. Також можливе поєднання з тепличним комплексом. Все залежить від мотивацій власника.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню